Aktualności

Trenerzy po meczu Śląsk Wrocław – Siódemka Miedź Legnica

Siódemka Miedź Legnica uległa 27:32 Śląskowi Wrocław w meczu 18. kolejki grupy B I ligi. Jak sobotnie spotkanie we wrocławskiej Orbicie skomentowali szkoleniowcy?

Piotr Będzikowski (Siódemka Miedź): – Jestem rozczarowany. Zagraliśmy bardzo przeciętne zawody, zabrało nam dobrej gry w obronie i to był decydujący aspekt. Ciężko wygrać mecz z tak mocnym przeciwnikiem tracąc aż 32 bramki. Popełniliśmy dziś za dużo błędów, żeby coś we Wrocławiu ugrać. Nasza skuteczność w ataku pozostawiała wiele do życzenia, ale w takich meczach to się zdarza. Kluczem do naszej porażki był problem w obronie. Szkoda, że tak to się potoczyło, bo mogliśmy być dziś już pewni awansu do I Ligi Centralnej.

Marcin Palica (WKS Śląsk): – Bardzo nam zależało, żeby zrewanżować się Siódemce za porażkę w Legnicy. Tam polegliśmy sromotnie. Takie bolesne przegrane długo się rozpamiętuje po nocach. Dziś udało nam się wygrać z Siódemką i zdobyć bardzo ważne punkty. Może tak to wyglądało, że mieliśmy mecz przez 60 minut pod kontrolą i wygraliśmy bez żadnych problemów. Ale ja tak nie uważam. Wywalczyliśmy te 3 punkty akcja po akcji, mocni musieliśmy się napracować. Mecz z liderem kosztował nas sporo trudu i walki.