Trenerzy po meczu Stal Gorzów – Siódemka Miedź Legnica

W pierwszoligowym hicie Siódemka Miedź Legnica uległa 26:28 Stali Gorzów. Co po meczu powiedzieli szkoleniowcy obydwu zespołów, Piotr Będzikowski i Oskar Serpina?

Piotr Będzikowski (Siódemka Miedź): – Jestem zły, bo przegraliśmy mecz, który długo przebiegał po naszej myśli. Niestety, w ważnych momentach popełniliśmy kilka błędów indywidualnych, nie wykorzystaliśmy też z 5-6 stuprocentowych sytuacji rzutowych. Gdybyśmy rzucili połowę z nich to byśmy wygrali. A tak przegraliśmy arcyważny mecz. Zabrakło nam dziś ławki, bo drużynę dopadła plaga kontuzji. Ale nie chcę w problemach kadrowych szukać usprawiedliwienia. Przegraliśmy ze Stalą przez brak skuteczności.

Oskar Serpina (Stal): – To był najbardziej emocjonujący mecz w tym sezonie. To było 60 minut twardej walki. Po takim spotkaniu nie mogę nic konstruktywnego powiedzieć. Mam zamiar razem z drużyną po prostu cieszyć się. Coś wspaniałego. Mój zespół pokazał charakter. Jestem przekonany, że w przyszłym sezonie spotkamy się z Siódemką Miedź w lidze centralnej, bo ta drużyna tak samo, jak moja, zasługuje na awans.