Aktualności

Chłopcy Siódemki Huras Legnica mistrzem Dolnego Śląska !!!

Siódemka Huras Legnica wygrała z Chrobrym Głogów i Dziewiątką Legnica w niedzielnych meczach Dolnośląskiej Ligi Chłopców i zapewniła sobie tytuł mistrza województwa. Złote medale nasza drużyna odbierze już we wtorek w hali przy ul. Wierzyńskiego.

Mistrzostwo województwa zespół trenera Zygmunta Woźniczki zaklepał sobie w Głogowie, gdzie najpierw pokonał gospodarzy – Chrobrego 34:9, a w drugim spotkanie UKS Dziewiątka Legnica 37:13. Po ośmiu kolejkach Siódemka Huras ma 6 punktów przewagi nad drugą w tabeli Żagwią Dzierżoniów, z którą dwukrotnie wygrała.

Sezon 2020/21 nasza drużyna zakończy we wtorek (11 maja) meczami w hali przy ul. Wierzyńskiego. O godz. 16.30 Siódemka Huras zagra z Zagłębiem Lubin, a o godz. 19.00 z ŚKPR-em Świdnica. Po tym drugim spotkaniu odbędzie się ceremonia wręczenia złotych medali.

Mamy już zapewniony tytuł mistrzowski, ale na laurach nie mamy zamiaru spocząć. Chcemy wygrać dwa ostatnie mecze, by zakończyć rozgrywki z kompletem zwycięstw – zapowiada trener Zygmunt Woźniczka.

Niestety ze względu na obostrzenia związane z Covid-19 mecze zostaną rozegrane bez udziału publiczności.

Siódemka Huras Legnica – Chrobry Głogów 34:9 (21:3)

Siódemka: T. Taiwo – Zemła, Kiedrzyński 14, Mieleszczenko 3, Skiba 9, Wita 1, Młyńczak 1, Bielewicz 1, Wilczyński, Kruszelnicki 5.

Siódemka Huras Legnica – EuCO UKS Dziewiątka Legnica 37:13 (16:6)

Siódemka: T. Taiwo – Zemła, Kiedrzyński 11, Mieleszczenko 4, Skiba 10, Wita 2, Młyńczak 3, Bielewicz 1, Wilczyński, Kruszelnicki 6.