Kornel Dziedzic – MVP Siódemki Huras Legnica na turnieju MPJM w Kielcach

Kornel Dziedzic został wybrany najlepszym zawodnikiem Siódemki Huras Legnica w turnieju 1/8 finału Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych, który w miniony weekend rozegrano w Kielcach.

Wyróżnienie dla naszego obrotowego jest jak najbardziej uzasadnione. Na turnieju w Kielcach Kornel Dziedzic w 3 meczach rzucił aż 22 bramki. W niedzielnym starciu z Vive Kielce popisał się niezwykłą skutecznością. Na 11 oddanych rzutów zdobył 11 bramek! Do tego dołożył świetną grę w defensywie w całym turnieju.

Siódemka Huras Legnicza zajęła w Kielcach 3. miejsce i nie awansowała do kolejnej rundy Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych. W końcowej klasyfikacji rozgrywek nasza drużyna zostanie sklasyfikowana na 9. miejscu.