Aktualności

#GramydlaLegnicy! Agencja reklamowa Ad Awards partnerem MSPR Siódemka

Z nieskrywaną satysfakcją informujemy, że nasz klub nawiązał współpracę z agencją reklamową Ad Awards. Prężnie rozwijająca się legnicka firma od kilku lat cieszy się mocną pozycją na krajowym rynku usług marketingowych.

Dzięki współpracy z Ad Awards wkrótce powstanie nowa strona internetowa klubu z której czerpiecie informacje nt. występów wszystkich drużyn Siódemki – zarówno tej pierwszoligowej, jak i młodzieżowych. Nasza www zyska nową szatę graficzną i lepszą funkcjonalność. Jesteśmy przekonani, że Wam się spodoba!

Warto dodać, że specjaliści z Ad Awards pracują również przy budowie nowej strony internetowej firmy Huras – Konstrukcja i Budowa Maszyn Specjalnych, jednego z naszych głównych sponsorów.

Ad Awards to agencja reklamowa, która siedzibę ma w Legnicy przy ul. Fabrycznej. Usługi świadczy jednak na terenie całej Polski – swoje biura prowadzi m.in. w Warszawie, Łodzi, Rzeszowie i Zielonej Górze.

Czym zajmuje się Ad Awards? M.in. projektowaniem i tworzeniem stron internetowych, ich pozycjonowaniem, filmami reklamowymi, kampaniami marketingowymi, sklepami internetowymi, reklamami w Google i mediach społecznościowych.

Ad Awards należy do elitarnego grona agencji reklamowych odznaczonych certyfikatem Partnera Google. Dzięki temu posiada dostęp do technologii i najnowszych narzędzi, niezbędnych do efektywnej realizacji celów.

Szczegółowe informacje nt. Ad Awards i pełną ofertę i portfolio firmy można znaleźć na jej stronie internetowej – TUTAJ. Polecamy też śledzenie profilu na Facebooku – TUTAJ.