Aktualności

Najnowsze informacje z klubu

Dominik Nowosielski na dłużej w Siódemce. Nowa umowa obrotowego

Dominik Nowosielski przedłużył umowę z Siódemką Miedź Legnica. 21-letni obrotowy związał się z naszym klubem dwuletnim kontraktem, ważnym do czerwca 2023 r.

Dominik Nowosielski jest wychowankiem Siódemki. W barwach naszego klubu wywalczył srebrny medal mistrzostw Polski juniorów młodszych w 2017 r. oraz srebrny medal mistrzostw Polski juniorów w 2019 r. Od dwóch sezonów występuje w naszym pierwszoligowym zespole. W sezonie 2020/21 tworzył trio obrotowych razem z Kacprem Pawłowskim i Michałem Kowalikiem. Odnotujmy, że Dominik Nowosielski 13 razy wpisał się na listę strzelców.

W ostatnich tygodniach nowe kontrakty z naszym klubem przedłużyli: Adam Skrabania, Łukasz Mazur, Karol Siwak, Mateusz Wychowaniec, Kornel Wita, a 18-letni Filip Kruszelnicki i Szymon Pacek podpisali pierwsze swoje kontrakty. Nową, dwuletnią umowę parafował również trener Piotr Będzikowski.

Na zdjęciu: Prezes MSPR Siódemka Martin Huras, Dominik Nowosielski, członek zarządu MSPR Siódemka Tomasz Góreczny.