Aktualności

Najnowsze informacje z klubu

Adrian Stachurski na dłużej w Siódemce Miedź Legnica. Umowa do 2023 roku!

Adrian Stachurski związany jest z Siódemką Miedź Legnica kontraktem do czerwca 2022 r. 25-letni bramkarz już teraz jednak parafował aneks przedłużający umowę o kolejny rok, do czerwca 2023 r.

Adrian Stachurski jest wychowankiem Żagwi Dzierżoniów. Do naszego klubu trafił osiem lat temu, jeszcze jako junior młodszy. W 2015 r. był jednym z kluczowych zawodników drużyny, która sięgnęła po srebrny medal mistrzostw Polski juniorów – pierwszy w historii naszego klubu.

Od kilku sezonów z powodzeniem występuje na parkietach I ligi. W sezonie 2021/22 Adrian Stachurski w rozgrywkach I Ligi Centralnej będzie tworzył w Siódemce Miedź bramkarskie trio razem z Łukaszem Mazurem i Michałem Kapelą.