Aktualności

Najnowsze informacje z klubu

#GramydlaLegnicy! Awans do I Ligi Centralnej wywalczyliśmy razem!

Sezon 2020/21 za nami. Sezon trudny, bo rozgrywany w czasach pandemii, ale mamy powody do radości. Nasza pierwsza drużyna wywalczyła awans do nowotworzonej I Ligi Centralnej, rozrasta się młodzieżowa akademia Siódemki, której zespoły wiodą prym w rozgrywkach wojewódzkich.

Bez Was – władz samorządowych, sponsorów i partnerów klubu, NIE BYŁOBY TO MOŻLIWE! Bardzo dziękujemy za wsparcie w tym niezwykle trudnym, covidowym sezonie. Dziękujemy również za wsparcie KIBICOM, których przez prawie całe rozgrywki nie mogliśmy gościć na trybunach. Wiemy jednak doskonale, że byliście z nami, czemu dawaliście wyraz zarówno w internecie, jak i w bezpośrednich rozmowach na mieście. Nie możemy się już doczekać nowego sezonu i meczów z Wami na trybunach! To właśnie Was najbardziej nam brakuje!

Teraz chwila oddechu, czas na naładowanie akumulatorów, a potem bierzemy się do roboty. Zarówno zawodnicy i trenerzy, jak i działacze oraz pracownicy klubu. Przed nami ogromne wyzwanie, jakim będzie start w rozgrywkach I Ligi Centralnej. Rywalizacja w niej wiązać się będzie ze znacznie wyższymi kosztami. Przed nami niełatwe zadanie zbudowania budżetu – nawet trzykrotnie większego niż w kampanii 2020/21. Szykujemy się też do powołania spółki, co jest wymogiem uczestnictwa w I Lidze Centralnej, która ma być produktem dla kibiców nie lada atrakcyjnym – planowane są transmisje wszystkich meczów w internecie, szykowany jest sponsor techniczny.

Jesteśmy przekonani, że z Waszym wsparciem – damy radę. Bo przecież wszyscy razem #gramydlaLegnicy!

W sezonie 2020/21 MSPR Siódemka wspierali: Urząd Miasta Legnicy, Legnickie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej, Legnickie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji, Strefa Aktywności Gospodarczej, Huras – Konstrukcja i Budowa Maszyn Specjalnych, Sariv – Technika Łączenia, PHU Maxkol, Hodowla Roślin Snowidza, Gates, Edmel, GT Grupa Techniczna, Ekoprod, Eldisy, Gebruder Peters, Bemax, Norm-Pol, PosTech, Piekarnia Okoń, Biuro Rachunkowe Plus, Ultima Kasy Fiskalne, Dominos Pizza, Wypożyczalnia Aut A-Mania, Prywatny Detektyw Krzysztof Kosiorowski, Science and Plastic Experts Roman Humienny, Eisberg, Wicar Radio Taxi, Double House, Stomatologia Pastror, Pro Medical Clinic, Otus.

Raz jeszcze DZIĘKUJEMY!