Aktualności

OOM 2021: Brązowy medal reprezentacji województwa dolnośląskiego

W Łodzi dobiegł końca finałowy turniej Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w piłce ręcznej. Reprezentacja Dolnego Śląska, z zawodnikiem Siódemki Huras Legnica Oliwierem Wojsą w składzie, zajęła 3. miejsce.

W grupie eliminacyjnej Dolny Śląsk wygrał 28:19 z reprezentacją województwa świętokrzyskiego, 24:20 z reprezentacją województwa podkarpackiego i uległa 21:24 kadrze Mazowsza. W półfinale nasza drużyna przegrała 23:24 z reprezentacją województwa małopolskiego. W meczu o 3. miejsce Dolny Śląsk wygrał 32:31 z Pomorskim. W finale Mazowieckie pokonało 32:25 Małopolskie.

Wkład w sukces dolnośląskiej reprezentacji miał nasz zawodnik – Oliwier Wojsa. Gratulujemy! Poniżej kilka zdjęć z łódzkiego turnieju ze skrzydłowym Siódemki Huras w roli głównej.