Aktualności

Koniec wakacji! Siódemka Miedź rozpoczęła przygotowania do sezonu

Sesja zdjęciowa, rozmowa z prezesem klubu Martinem Hurasem, obowiązkowe ważenie a potem do roboty! Nasi pierwszoligowcy zakończyli wakacje. W poniedziałkowy wieczór spotkali się na pierwszym po blisko dwumiesięcznych urlopach treningu.

W zajęciach w hali przy ul. Lotniczej uczestniczyło 18 zawodników. Brakowało jedynie Adama Skrabani i Łukasza Mazura, którzy do drużyny dołączą za kilka dni. Nie brakowało za to nowych twarzy. W drużynie serdecznie powitani zostali Paolo Grozdek, Hubert Kuliński, Michał Kapela, Maciej Stańko i Wiktor Pacuła.

Warto odnotować, że na pierwszym treningu w pełni zdrowi i gotowi do pracy na maksymalnym obciążeniu stawili się rekonwalescenci – Mateusz Wychowaniec i Kornel Wita. Na tym dobrych wiadomości nie koniec – wszyscy nasi zawodnicy zeszli z wagi z uśmiechem. Już na pierwszy rzut oka było widać, że na urlopach dbali o formę.

Przed podopiecznymi trenera Piotra Będzikowskiego ciężkie treningi w hali, na siłowni i w terenie. Pierwsze sparingowe granie czeka ich dopiero 14 sierpnia, kiedy to pojadą na turniej do Zielonej Góry.

Poniedziałkowy trening poprzedziła sesja zdjęciowa w strojach na sezon 2021/22. Jej efekty zaprezentujemy już wkrótce. Będziemy też mieli dla Was kilka wywiadów z naszymi zawodnikami. Zaglądajcie na naszą stronę i fanpage na Facebooku!