Aktualności

Najnowsze informacje z klubu

Sparingowa wygrana z Dziewiątką na tydzień przed startem sezonu

Siódemka Miedź Huras Legnica wygrała 29:21 z EuCO Dziewiątka Legnica w ostatnim przed sezonem 2021/2022 meczu kontrolnym, który w piątkowy wieczór rozegrany został w hali przy ul. Lotniczej.

Trener Piotr Będzikowski sparingową potyczkę z Dziewiątką potraktował wybitnie treningowo. Nasz szkoleniowiec nie skorzystał z usług kilku zawodników mających większe lub mniejsze problemy zdrowotne: Adama Skrabani, Mateusza Wychowańca, Dominika Nowosielskiego, Kornela Wity i  Kacpra Pawłowskiego. Szansę pokazania się dostał za to junior Wiktor Kochlewski.

Piątkowy sparing miał służyć podtrzymaniu meczowego rytmu przed ligowym starciem z Nielbą i swoją rolę spełnił. Siódemka, mimo że grająca w mocno okrojonym składzie, była wyraźnie lepsza od niżej notowanego, lokalnego rywala, co nie zmienia faktu, że ten zaprezentował się z dobrej strony.

Inauguracja sezonu Ligi Centralnej 2021/22 już za tydzień. W sobotę 18 września (godz. 18.00) Siódemka Miedź Huras podejmie w hali przy ul. Lotniczej Nielbę Wągrowiec.

Siódemka Miedź Huras Legnica – UKS EuCO Dziewiątka Legnica 29:21 (17:9)

Siódemka: Stachurski, Kapela – Czarnecki 6, Grozdek 2, Kuliński 3, Kruszelnicki 3, Kowalik 1, Jaśkowski 4, Przybylak 2, Pacuła 4, Bogudziński 1, Stańko 1, Kochlewski 1, Siwak.