Aktualności

Najnowsze informacje z klubu

Młodzicy Siódemki Huras weszli w sezon z przytupem. Zwycięstwo w derbach!

Siódemka Huras Legnica wygrała 35:21 z UKS Dziewiątka Legnica w meczu 1. kolejki grupy B Dolnośląskiej Ligi Młodzików. Nasza drużyna w hali przy ul. Sejmowej pełniła rolę gości.

Podopieczni trenera Zygmunta Woźniczki w tym sezonie uważani są za jednego z faworytów do tytułu mistrzowskiego i na inaugurację rozgrywek takie opinie zdecydowanie potwierdzili. Wtorkowe derby Legnicy były jednostronnym widowiskiem. Siódemka Huras nie dała lokalnemu rywalowi żadnych szans, temat trzech punktów załatwiając w zasadzie już przed przerwą, na którą schodziła z zapasem 7 trafień.

Naszą drużynę do inauguracyjnego zwycięstwa w sezonie 2021/22 poprowadził duet snajperów – Kamil Skiba i Maciej Świechowski, którzy solidarnie rzucili po 11 bramek.

Następny mecz nasi młodzicy rozegrają w niedzielę 26 września, kiedy to w hali ZSTiO przy ul. Złotoryjskiej podejmą Moto-Jelcz Oława. Początek o godz. 11.00.

EuCO UKS Dziewiątka Legnica – Siódemka Miedź Huras Legnica 21:35 (10:17)

Siódemka Huras: Zemła, Krzywicki – Kiedrzyński 1, Mieleszczenko 3, Skiba 11, Stefaniak 1, A. Taiwo, Wita, Młyńczak 1, Bielewicz 2, Świechowski 11, Witkowski 1, Maciejewski 1, Wilczyński 1, A. Kruszelnicki 2.