Aktualności

Najnowsze informacje z klubu

Juniorzy Siódemki Huras zdobyli Głogów. Pewna wygrana z Chrobrym!

Trzeci mecz i trzecie zwycięstwo! Juniorzy Siódemki Huras Legnica nie zwalniają tempa. W środowy wieczór zdobyli bardzo ważne trzy punkty w wyjazdowym starciu z Chrobrym Głogów.

Mecz lepiej rozpoczęli gospodarze, bo od dwubramkowego prowadzenia. Tyle że potem podopieczni trenera Piotra Będzikowskiego opanowali sytuację na parkiecie i odrobili straty z nawiązką odskakując Chrobremu na dystans 5 bramek. Głogowianie jeszcze przed przerwą zbliżyli się jednak na 2 trafienia, co oznaczało, że kwestia końcowego rezultatu pozostawała nadal sprawą otwartą.

Po zmianie stron nasza drużyna jednak kontrolowała mecz, z zimną krwią wykorzystywała błędy rywala i konsekwentnie budowała przewagę. Ostatecznie Siódemka wygrała w Głogowie pewnie, bo różnicą 8 bramek. To już trzecie w tym sezonie zwycięstwo zespołu Piotra Będzikowskiego, który celuje w tytuł mistrza Dolnego Śląska.

Najwięcej bramek dla Siódemki w Głogowie zdobyli Szymon Pacek i Łukasz Szporko – po 7.

Chrobry Głogów – Siódemka Huras Legnica 23:31 (13:15)

Siódemka Huras: Socha, Turkiewicz- Kochlewski 1, Pacek 7, Dec, Kosiorowski 2, Śliwiński 2, Dziedzic 5, Kruszelnicki 5, Fijołek, Zieliński 1, Ł. Szporko 7, Minuczyc, Matwiejków 1.