Aktualności

Najnowsze informacje z klubu

Patryk Szydziak dołączył do sztabu szkoleniowego Siódemki Miedź Huras

Co prawda z naszymi szczypiornistami pracuje już od początku sezonu 2021/22, ale teraz podajemy tę informację oficjalnie: Patryk Szydziak został trenerem przygotowania siłowego i motorycznego w Siódemce Miedź Huras Legnica!

33-letni Patryk Szydziak to postać w legnickim środowisku sportowym doskonale znana. Ten ceniony specjalista od przygotowania siłowego i motorycznego współpracuje od dłuższego czasu z UKS Dziewiątka Legnica, żeńską sekcją piłki ręcznej Zagłębia Lubin oraz piłkarską Miedzią Legnica, w której prowadzi zajęcia zarówno z zawodnikami pierwszego zespołu, jak i młodzieżowej akademii (od U-15 do U-19).

Teraz dołączył do sztabu szkoleniowego Siódemki Miedź Huras. W naszym klubie Patryk Szydziak odpowiada za „ładowanie akumulatorów” i motorykę graczy seniorskiego zespołu występującego w Lidze Centralnej oraz juniorskiego.

Warto zaznaczyć, że Patryk Szydziak jest wychowankiem MSPR Siódemka. Nadal zresztą jest czynnym zawodnikiem. Karierę sportową kontynuuje w pierwszoligowej Dziewiątce.

Patryk, witamy na pokładzie!