Najnowsze informacje z klubu

Wpadka we Wrocławiu. Pierwsza ligowa porażka juniorów Siódemki Huras

Siódemka Huras Legnica przegrała 30:34 z MKS MOS Wrocław w meczu 6. kolejki Dolnośląskiej Ligi Juniorów. Mimo straty punktów, nasza drużyna utrzymała się na pierwszym miejscu w tabeli.

O porażce we Wrocławiu podopiecznych trenera Piotra Będzkowskiego zadecydowała słaba pierwsza połowa w ich wykonaniu. Szwankowała zarówno gra w obronie, jak i skuteczność w ataku. W efekcie gospodarze w 30 minut wypracowali 9-bramkową przewagę. Po przerwie Siódemka wyglądała już znacznie lepiej, ale dystans do odrobienia okazał się za długi. W efekcie nasza drużyna dokonała jedynie liftingu wyniku. Ostatecznie przegrała z MOS-em 30:34.

Za tydzień, w środę 27 października (godz. 18.00) na zakończenie pierwszej rundy rozgrywek, Siódemka podejmie przy Lotniczej SMS Zagłębie I Lubin.

MKS MOS Wrocław – Siódemka Huras Legnica 34:30 (20:11)

Siódemka: Turkiewicz, Socha – Kochlewski 4, Pacek 4, Kosiorowski 1, Śliwiński, Dziedzic 3, Kruszelnicki 8, Krukiewicz 3, Zieliński 2, Ł. Szporko 5, Grynienko, Łukawski.