Aktualności

Najnowsze informacje z klubu

II liga: Druga drużyna Siódemki Miedź Huras wróciła z Konina bez punktów

Siódemka Miedź Huras II Legnica przegrała na wyjeździe 31:37 ze Startem Konin w meczu 5. kolejki grupy 1 II ligi. Nasza młoda drużyna w Wielkopolsce musiała sobie radzić w mocno okrojonym składzie.

– W pierwszej połowie gospodarze odjechali nam na pięć bramek, ale do przerwy udało się skrócić dystans do trzech trafień. W drugiej połowie przegrywaliśmy już siedmioma bramkami, a mimo to udało się w 45 min. dojść Start na trzy bramki. Niestety to było wszystko na co nas było stać. O naszej porażce zadecydowało kwestie fizyczne. Moi juniorzy nie dali rady silniejszym seniorom z Konina – mówi trener Tomasz Góreczny.

Należy dodać, że rezerwy do Konina pojechały w 11-osobowym składzie złożonym w 100 procentach z juniorów. Wzmocnień z pierwszego zespołu, który w sobotę rozgrywał swój mecz w Przemyślu, tym razem nie było. Dodatkowo, w Legnicy na mecz juniorów młodszych zostali Kornel Dziedzic i Kacper Łukawski.

Następny mecz rezerwy Siódemki Miedź Huras rozegrają w niedzielę 31 października o godz. 11.00. We własnej hali podejmą Gwardię II Opole.

SSRiR Start Konin – Siódemka Miedź Huras II Legnica 37:31 (16:13)

Siódemka: Socha, Turkiewicz – Kochlewski 3, Pacek 8, Dec 2, Kosiorowski 1, Krukiewicz 8, Szporko 5, Grynienko, Minuczyc, Matwiejków.