Aktualności

Najnowsze informacje z klubu

Derby Legnicy dla Siódemki Huras. Pewna wygrana juniorów z Dziewiątką

Siódemka Huras Legnica wygrała 42:30 z EuCO UKS Dziewiątka Legnica w meczu otwierającym rundę rewanżową Dolnośląskiej Ligi Juniorów. Nasza drużyna nie miała problemów z odniesieniem szóstego już w tym sezonie zwycięstwa.

Podopieczni trenera Piotra Będzikowskiego byli zdecydowanym faworytem derbowej konfrontacji nie zawiedli. Siódemka rozpoczęła spotkanie od mocnego uderzenia. Już po 7 min. gry prowadziła 7:1 i potem kontrolowała wydarzenia na parkiecie. Dziewiątka starała się dotrzymywać kroku naszej drużynie tylko do przerwy. W drugiej połowie lider tabeli konsekwentnie budował przewagę i ostatecznie wysoko, bo różnicą 12 trafień, wygrał z lokalnym rywalem.

Następny mecz Siódemka Huras rozegra w środę 10 listopada (godz. 17.00), na wyjeździe ze Śląskiem Wrocław.

Siódemka Huras Legnica – EuCO UKS Dziewiątka Legnica 42:30 (22:17)

Siódemka: Socha, Turkiewicz – Kochlewski 4, Pacek 7, Dec 2, Kosiorowski 2, Śliwiński, Dziedzic 7, Kruszelnicki 9, Krukiewicz 2, Zieliński 2, Grynienko 3, Łukawski 1, Minuczyc 2, Matwiejków 1.

TABELA DOLNOŚLĄSKIEJ LIGI JUNIORÓW