Aktualności

Najnowsze informacje z klubu

Dwa ligowe zwycięstwa chłopców Siódemki Huras. Mamy lidera tabeli!

Siódemka Huras Legnica wywalczyła kolejne 6 punktów w rozgrywkach Dolnośląskiej Ligi Chłopców. W sobotę nasza drużyna bezproblemowo pokonała w hali przy ul. Złotoryjskiej ŚKPR Świdnica i Chrobrego Głogów. Siódemka Huras z kompletem 12 punktów przewodzi tabeli grupy A.

W sobotnich meczach skutecznością imponował Aleks Kruszelnicki, który był konsekwentny – zarówno świdniczanom, jak i głogowianom, rzucił po 10 bramek. Nasz zawodnik jest aktualnie liderem klasyfikacji strzelców. W 4 meczach zdobył już 43 bramki. Dodajmy, że Aleks Kruszelnicki to brat równie utalentowanego 18-letniego Filipa – lidera naszej drużyny juniorów, występującego też w Lidze Centralnej.

TABELA DOLNOŚLĄSKIEJ LIGI CHŁOPCÓW

Następne mecze nasi chłopcy rozegrają 21 listopada w Świdnicy z ŚKPR-em oraz Dziewiątką Legnica.

Siódemka Huras Legnica – ŚKPR Świdnica 23:13 (10:4)

Siódemka: Król, Ziomek, T. Taiwo – W. Będzikowski 5, Stanio, Surel 1, A. Jopkiewicz 2, Zemła, Cirka, Werner, Olszowy, Kruszelnicki 10, Tarnawski, Paterek 5, Makar.

Siódemka Huras Legnica – Chrobry Głogów 20:12 (10:6)

Siódemka: Król, T. Taiwo – Stanio, W. Będzikowski 2, A. Jopkiewicz 4, Olszowy, Kruszelnicki 10, Paterek 3, Makar 1.