Aktualności

Najnowsze informacje z klubu

II liga: Przegrana rezerw Siódemki Miedź Huras we wrocławskiej Orbicie

Siódemka Miedź Huras II Legnica uległa 32:33 Śląskowi II Wrocław w wyjazdowym meczu 7. kolejki grupy 1 II ligi. Zespół trenera Tomasza Górecznego wystąpił w hali Orbita w składzie, który w komplecie stanowili juniorzy.

Siódemka we Wrocławiu stoczyła zacięty pojedynek i była blisko urwania punktów gospodarzom. Ostatecznie Śląsk okazał się lepszy o jedną bramkę i to on zgarnął pełną pulę. Co ciekawe, już w środę nasza drużyna – tym razem w ramach rozgrywek Dolnośląskiej Ligi Juniorów pod wodzą trenera Piotra Będzikowskiego – ponownie wybierze się do Wrocławia na mecz ze Śląskiem. Początek spotkania o godz. 17.00.

Po siedmiu seriach spotkań nasze rezerwy zajmują w tabeli południowo-zachodniej grupy II ligi 11. miejsce z dorobkiem 6 punktów. Następny mecz w niedzielę 21 listopada. Tego dnia (godz. 15.00) w hali przy ul. Lotniczej Siódemka Miedź Huras II podejmie wicelidera Wolsztyniaka Wolsztyn.

Śląsk II Wrocław – Siódemka Miedź Huras II Legnica 33:32 (18:16)

Siódemka: Socha, Turkiewicz – Pacek 11 (3), Kruszelnicki 7 (1), Grynienko 5, Kochlewski 3, Kosiorowski 3, Krukiewicz 3, Matwiejków, Śliwiński, Dec, Drążek, Minuczyc, Zieliński. Karne: 5/4. Kary: 6 min.

TABELA II LIGI