Aktualności

Najnowsze informacje z klubu

Młodzicy Siódemki Huras Legnica liderem na półmetku rozgrywek

Siódemka Huras Legnica wygrała 35:23 z Zagłębiem Lubin w rozegranym awansem meczu 5. kolejki rozgrywek grupy B Dolnośląskiej Ligi Młodzików. Podopieczni trenera Zygmunta Woźniczki są samodzielnym liderem tabeli z kompletem – pięciu zwycięstw!

Na zakończenie pierwszej rundy rozgrywek w grupie B Dolnośląskiej Ligi Młodzików, Siódemka Huras podejmowała w hali przy ul. Wierzyńskiego ostatnie w tabeli Zagłębie Lubin. Nasza drużyna z roli faworyta wywiązała się wzorowo. Siódemka bez problemów wygrała z niżej notowanym rywalem i zgarnęła komplet punktów.

– Obawiałem się tego meczu, bo aż ośmiu moich zawodników dopiero, co wróciło ze zgrupowania kadry wojewódzkiej. Widać było u nich duże zmęczenie. Na szczęście chłopcy choć tym razem nie zachwycili grą, to zrobili swoje i wygrali – mówi trener Zygmunt Woźniczka.

Siódemka Huras pierwszą rundę rozgrywek kończy na 1. miejscu w 6-zespołowej tabeli grupy B. Runda rewanżowa rozpocznie się 28 listopada. Na początek nasza drużyna zmierzy się z UKS Dziewiątka.

Siódemka Huras Legnica – Zagłębie Lubin 35:23 (19:15)

Siódemka Huras: Zemła, T. Taiwo – Mieleszczenko 1, Skiba 12, Stefaniak, A. Taiwo 4, Wita 4, Młyńczak 1, K. Bielewicz, Świechowski 8, Witkowski 2, Maciejewski , B. Bielewicz 1, Wilczyński, Kruszelnicki 2.

TABELA DOLNOŚLĄSKIEJ LIGI MŁODZIKÓW