Aktualności

Najnowsze informacje z klubu

Paulo Grozdek kontuzjowany. Nasz rozgrywający nie zagra ze Stalą Gorzów

Paulo Grozdek zmaga się z urazem nadgarstka, którego nabawił się podczas meczu z GKS-em Autoinvest Żukowo. 26-letni chorwacki rozgrywający w najbliższym czasie nie będzie do dyspozycji trenera Piotra Będzikowskiego.

Ze względu na kontuzję Paulo Grozdek nie wystąpił już w meczu z Zagłębiem Sosnowiec. Niestety, nasz zespół będzie musiał sobie radzić bez niego również w sobotnim spotkaniu ze Stalą Gorzów, co jest poważnym osłabieniem. Na razie nie wiadomo, kiedy Grozdek wróci do treningów. Więcej będzie wiadomo po dodatkowych badaniach lekarskich.

Paulo Grozdek do Siódemki Miedź Huras trafił przed obecnym sezonem i szybko stał się ważną postacią zespołu. Do tej pory wystąpił w pięciu meczach Ligi Centralnej, w których zdobył 17 bramek.

26-letni lewy rozgrywający za sobą ma występy w PGNiG Superlidze. Grał w MKS-ie Kalisz i Grupie Azoty Tarnów. W poprzednim sezonie grał w chorwackim RK Senj.

Dodajmy, że z kontuzją zmaga się również nasz obrotowy Maciej Stańko. Problemy z kolanem wyłączyły go z występów w spotkaniach z GKS-em i Zagłębiem. Ze Stalą również zabraknie go w kadrze meczowej.

Paulo, Maciek – wracajcie szybko do zdrowia, czekamy na Was !!!