Ósme zwycięstwo juniorów Siódemki. Chrobry nie postawił się przy Lotniczej

Siódemka Huras Legnica wygrała 36:30 z Chrobrym Głogów w meczu 10. kolejki Dolnośląskiej Ligi Juniorów. Środowe spotkanie w hali przy ul. Lotniczej podopieczni trenera Piotra Będzikowskiego mieli przez 60 minut pod pełną kontrolą.

Goście wygrywali tylko raz, na początku meczu – 1:0 w w 2 min. Po 5 min. na prowadzeniu była już Siódemka (2:1), która zaczęła budować przewagę. Po 30 min. wynosiła ona już 7 bramek. Po przerwie trener Piotr Będzikowski postanowił nie śrubować rezultatu, tylko dał kolejne minuty na parkiecie zawodnikom rzadziej pojawiającym się w meczach o ligowe punkty.

Ostatecznie Siódemka bez problemów wygrała 36:30 i umocniła się na pozycji lidera tabeli ligi wojewódzkiej. Kolejny mecz nasi juniorzy rozegrają za dwa tygodnie – w środę 1 grudnia, na wyjeździe z SMS Zagłębie II Lubin.

Siódemka Huras Legnica – Chrobry Głogów 36:30 (20:13)

Siódemka: Socha, Turkiewicz – Kochlewski 3, Pacek 6, Kosiorowski 4, Kruszelnicki 8, Krukiewicz 8, Zieliński 3, Ł. Szporko 1, Grynienko 1, Łukawski 1, Minuczyc 1, Dec, Śliwiński, Matwiejków, Butyński.