Aktualności

Najnowsze informacje z klubu

Najmłodsza drużyna Siódemki nadal niepokonana. Mamy lidera tabeli!

Z kompletem 6 punktów wróciła Siódemka Huras Legnica ze Świdnicy gdzie rozegrała w niedzielę dwa mecze w ramach Dolnośląskiej Ligi Chłopców. Nasza drużyna wygrała z gospodarzami – ŚKPR I Świdnica oraz UKS Dziewiątka Legnica.

Były to 5. i 6. zwycięstwa w wojewódzkich rozgrywkach drużyny prowadzonej przez trenera Tomasza Szporkę. Znacznie trudniej przyszło to z ŚKPR-em, bo do przerwy Siódemka prowadziła 3 bramkami. W drugiej połowie nasz zespół potwierdził jednak swoją wyższość. W drugim meczu z legnicką Dziewiątką było już zdecydowanie łatwiej. Dominacja Siódemki nie podlegała dyskusji od pierwszej do ostatniej minuty.

Siódemka Huras po sześciu spotkaniach z kompletem 12 punktów zajmuje 1. miejsce w tabeli grupy A Dolnośląskiej Ligi Chłopców.

TABELA DOLNOŚLĄSKIEJ LIGI CHŁOPCÓW – GRUPA A

Następny ligowy turniej w którym wystąpi nasz zespół rozegrany zostanie 12 grudnia w Świebodzicach. Zmierzymy się tam z gospodarzami – Victorią oraz GOKiS-em Kąty Wrocławskie.

ŚKPR I Świdnica – Siódemka Huras Legnica 10:17 (4:7)

Siódemka: T. Taiwo, Ziomek – Stanio, W. Będzikowski 2, Surel, A. Jopkiewicz 1, Zemła, Werner, Olszowy, A. Kruszelnicki 10, Paterek 1, Makar.

Siódemka Huras Legnica – EuCO UKS Dziewiątka Legnica 26:17 (13:6)

Siódemka: T. Taiwo, Ziomek – W. Będzikowski 8, Surel, A. Jopkiewicz 3, Zemła, Werner, Olszowy, A. Kruszelnicki 13, M. Jopkiewicz, Paterek, Makar 1.