II liga: Wysoka porażka rezerw Siódemki Miedź Huras w Buku

Siódemka Miedź Huras II Legnica przegrała 24:36 ze Spartakusem Buk w meczu 9. kolejki grupy 1 II ligi.

Nasza młoda drużyna (z jednym seniorem w składzie) w podpoznańskim Buku toczyła zaciętą walkę, ale tylko w pierwszej połowie. W 20 min. Spartakus wygrywał tylko 9:8. Tyle że potem gospodarze rzucili 5 bramek z rzędu, co ustawiło mecz. W drugiej połowie rezerwy Siódemki nie były już w stanie postawić się faworytowi i ostatecznie doznały wysokiej porażki.

Mamy też jednak dobrą informację. Występ w rezerwach zaliczył Maciej Stańko. Dla naszego obrotowego, który jest ważną postacią pierwszego zespołu, to pierwszy mecz po kilkutygodniowym leczeniu kontuzji.

Spartakus Buk – Siódemka Miedź Huras Legnica 36:24 (16:12)

Siódemka: Socha, Turkiewicz – Kochlewski 4, Pacek 4, Dec, Kosiorowski 1, Śliwiński, Krukiewicz 6, Stańko 7, Ł. Szporko, Grynienko 1, Matwiejków 1.