Aktualności

Najnowsze informacje z klubu

Paulo Grozdek po operacji. Nasz rozgrywający w tym sezonie już nie zagra

W środę w poznańskiej klinice Rehasport nasz rozgrywający przeszedł operację nadgarstka prawej ręki. W sezonie 2021/22, 26-letniego zawodnika Siódemki Miedź Huras Legnica na parkiecie niestety już nie zobaczymy.

Kontuzji nadgarstka Paulo Grozdek nabawił się 30 października w meczu z GKS-em Autoinvest Żukowo. Od tej pory chorwacki rozgrywający pauzował. Uraz okazał się na tyle poważny, że konieczna była operacja. Grozdek przeszedł ją w poznańskiej klinice Rehasport. Teraz czeka go kilka tygodni w gipsie, a następnie blisko dwumiesięczna rehabilitacja.

– Nie mogę się już doczekać powrotu do treningów i gry. Niestety, wszystko wskazuje na to, że sezon dla mnie już się skończył, ale obiecuję: wrócę silniejszy! Pozdrawiam wszystkich kibiców Siódemki Miedź Huras! Do zobaczenia na najbliższym meczu w Legnicy – napisał do nas Paulo Grozdek.

Paulo Grozdek to były zawodnik m.in. MKS-u Energa Kalisz i Grupy Azoty Tarnów. Do Siódemki Miedź Huras trafił latem 2021 r. wiążąc się z naszym klubem trzyletnim kontraktem. W obecnych rozgrywkach Ligi Centralnej rozegrał 5 meczów w których zdobył 17 bramek.

Paulo, wracaj do zdrowia! Czekamy na Ciebie!