Aktualności

Najnowsze informacje z klubu

Andrzej Ksel Ambasadorem MSPR Siódemka. Witamy w klubie!

Spieszymy z informacją, że do naszej handballowej rodziny dołączył Andrzej Ksel. To ceniony w regionie menedżer i społecznik, na co dzień dyrektor ds. rozwoju – przedstawiciel zarządu PIAST GROUP Sp. z o.o. Od dziś w MSPR Siódemka pełni funkcję Ambasadora Klubu.

Andrzej Ksel będzie odpowiadał za kreowanie pozytywnego wizerunku naszego klubu, współpracę z lokalnymi przedsiębiorcami, pozyskiwanie nowych partnerów MSPR Siódemka oraz propagowanie w Legnicy i regionie piłki ręcznej.

– Cieszymy się, że Andrzej dołączył do naszej drużyny. Jestem przekonany, że jego wieloletnie doświadczenie zarówno w biznesie, jak i działalności społecznej przyczyni się do dalszego rozwoju naszego klubu – mówi prezes MSPR Siódemka Legnica, Martin Huras.

Andrzej Ksel to postać w Legnicy i regionie doskonale znana. Zajmował ważne stanowiska m.in. w takich firmach, jak: Wojewódzkie Przedsiębiorstwo Budownictwa Komunalnego i PHP Mercus. Od kilkunastu lat związany jest ze spółką PIAST GROUP, obecnie pełni w niej funkcję dyrektora ds. rozwoju – przedstawiciela zarządu.

Ambasador MSPR Siódemka od lat związany ze sportem. Zasiadał w zarządzie KS Prochowiczanka Prochowice i Wojewódzkiego Stowarzyszenia Kultury i Sportu Ogniwo w Legnicy. Był aktywnym członkiem Klubu Biznesu Miedzi Legnica, Klubu Biznesu Stali Gorzów, a ostatnio jest mocno zaangażowany w tworzenie ogólnopolskiego projektu Partnerskie Kluby Biznesu.

Andrzej Ksel znany jest również ze swojej działalności społecznej. Jest członkiem zarządu okręgowego i rejonowego Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Legnicy, członkiem społecznej rady programowo-doradczej okręgowej rady TPD oraz wiceprezesem Stowarzyszenia „Zielony Dom”. Wielokrotnie odznaczany za działalność charytatywną i wspieranie organizacji pozarządowych.

Panie Andrzeju, witamy na pokładzie!

Andrzej Ksel