Aktualności

Najnowsze informacje z klubu

Grupa Piast będzie dbać o bezpieczeństwo na meczach Siódemki

Informujemy, że z nowym rokiem nasz klub nawiązał współpracę ze spółką Piast Group. To firma z 70-letnią tradycją, jeden z liderów na regionalnym rynku ochrony osób i mienia.

Piast Group sp. z o.o. od 1951 r. zajmuje się m.in. ochroną osób i mienia oraz wykonywaniem usług porządkowo – czystościowych. Legnicka spółka już od kilku miesięcy odpowiada za bezpieczeństwo zakładu produkcyjnego fimy Huras – Konstrukcja i Budowa Maszyn Specjalnych w Nowej Wsi Legnickiej, która jest naszym sponsorem tytularnym.

Wkrótce pracownicy z Piasta pojawią się również na meczach Siódemki Miedź Huras Legnica. Nasz klub podpisał z Piast Group umowę na ochronę ligowych meczów w hali OSiR przy ul. Lotniczej w 2022 r.