Aktualności

Najnowsze informacje z klubu

Siódemka Miedź Huras lepsza w sparingu od pierwszoligowca

Siódemka Miedź Huras Legnica ma za sobą drugi styczniowy mecz kontrolny. W piątek wieczorem nasza drużyna wygrała 27:26 z GOKiS-em Kąty Wrocławskie.

Zgodnie z oczekiwaniami, potyczka z liderem grupy B I ligi, który w tym sezonie celuje w awans do Ligi Centralnej, była bardzo pożyteczna.

Co prawda Siódemka prowadziła prawie przez całe spotkanie, w pierwszej połowie już nawet różnicą 6 bramek, to jednak wygrana w Kątach Wrocławskich nie przyszła łatwo. Zapewnił ją celnym rzutem z drugiej linii, tuż przed końcową syreną, najlepszy nasz strzelec w tym sezonie – Kacper Bogudziński.

Choć wynik piątkowego sparingu był sprawą drugorzędną, to zwycięstwo jednak cieszy. A już w środę 19 stycznia czeka nas mecz 1/16 finału Pucharu Polski ze Stalą Mielec. Z przedstawicielem PGNiG Superligi zagramy w hali przy ul. Lotniczej. Początek spotkania o godz. 18.00.

GOKiS Kąty Wrocławskie – Siódemka Miedź Huras Legnica 26:27 (11:14)

Siódemka Miedź Huras: Stachurski, Kapela – Kuliński 2, Przybylak 3, Siwak 2, Czarnecki 3, Kowalik 1, Nowosielski 1, Jaśkowski 1, Bogudziński 7, Wita 3, Wychowaniec 2, Pacuła 1, Stańko.