Aktualności

Najnowsze informacje z klubu

Pewne ligowe zwycięstwa młodzików i juniorów młodszych Siódemki Huras

To była udana środa dla naszej młodzieży. Swoje ligowe mecze wygrali zarówno młodzicy, jak i juniorzy młodsi Siódemki Huras Legnica.

Młodzicy Siódemki Huras na inaugurację zmagań w rundzie finałowej ligi dolnośląskiej zdeklasowali w hali „Henrykówki” ŚKPR I Świdnica – zespół, który wygrał drugą grupę eliminacyjną. Podopieczni trenera Zygmunta Woźniczki wygrali 39:25 umacniając się tym samym na 1. miejscu w tabeli. Wszystko wskazuje na to, że naszego zespołu w drodze po mistrzowski tytuł nikt już nie zatrzyma!

Następny ligowy mecz młodzicy rozegrają dopiero po feriach. A już w ten weekend wystąpią w turnieju Libiąż Cup 2022. Transmisje z meczów na profilu UKS Czwórka Libiąż na Facebooku.

Siódemka Huras Legnica – ŚKPR I Świdnica 39:25 (17:12)

Siódemka: Zemła, Zawierucha, Krzywicki – Skiba 10, Kiedrzyński 8, Taiwo 5, Świechowski 4, Mieleszczenko 3, Stefaniak 3, Maciejewski 2, K. Bielewicz 1, Kruszelnicki 1, Wita 1, Młyńczak 1, B. Bielewicz, Wilczyński.

TABELA DOLNOŚLĄSKIEJ LIGI MŁODZIKÓW

Dobrze 2022 rok rozpoczęli nasi juniorzy młodsi. Podopieczni trenera Tomasza Górecznego bez problemów wygrali w hali przy Lotniczej z Chrobrym Głogów. W ligowej tabeli Siódemka Huras nadal zajmuje 2. miejsce.

Siódemka Huras Legnica – Chrobry Głogów 35:24 (20:12)

Siódemka: Tabisz, Zembrzycki, Dąbrowski – Huras 4, Łukawski 6, A. Szporko 1, Drążek 4, Niziołek 5, Sinicki 3, Dziedzic 12, Wołowiec, Khemissi, Lambert.

TABELA DOLNOŚLĄSKIEJ LIGI JUNIORÓW MŁODSZYCH