Aktualności

Najnowsze informacje z klubu

Młodzicy Siódemki Huras już tylko o krok od tytułu mistrza Dolnego Śląska

Siódemka Huras Legnica wygrała 40:27 z ŚKPR-em II Świdnica w zaległym meczu Dolnośląskiej Ligi Młodzików. Już w najbliższą środę nasza drużyna może zapewnić sobie mistrzostwo województwa!

W poniedziałek w Świdnicy podopieczni trenera Zygmunta Woźniczki odnieśli 17. ligowe zwycięstwo w tym sezonie. I tak, jak wszystkie poprzednie, w okazałych rozmiarach. Młodzicy Siódemki Huras na Dolnym Śląsku są w kampanii 2021/22 najzwyczajniej poza zasięgiem rywali! Tytuł mistrzowski naszej drużynie odebrać może już chyba tylko kataklizm.

W środę (23 lutego) Siódemka Huras ponownie zagra z ŚKPR II Świdnica. Mecz zostanie rozegrany w hali przy ul. Lotniczej o godz. 18.00. Zwycięstwo zapewni nam tytuł mistrzowski na dwie kolejki przed końcem rozgrywek – nasz zespół czekają jeszcze wyjazdowe spotkania z ŚKPR-m I (9 marca) i Śląskiem Wrocław (13 marca).

Zapraszamy w środowy wieczór do hali OSiR przy ul. Lotniczej! Wstęp wolny.

ŚKPR II Świdnica – Siódemka Huras Legnica 27:40 (14:20)

Siódemka Huras: Zemła, Zawierucha, Krzywicki – Kiedrzyński 1, Mieleszczenko, Skiba 15, Stefaniak 2, Taiwo 3, Młyńczak 2, K. Bielewicz 3, Świechowski 5, Witkowski 1, Maciejewski 2, B. Bielewicz 2, Wilczyński 1, Kruszelnicki 3.

TABELA DOLNOŚLĄSKIEJ LIGI MŁODZIKÓW