Aktualności

Najnowsze informacje z klubu

Juniorzy młodsi i młodzicy Siódemki Huras kończą ligowe rozgrywki

W środę 16 marca dobiegnie końca rywalizacja w Dolnośląskiej Lidze Juniorów Młodszych i Dolnośląskiej Lidze Młodzików. W zaległych spotkaniach będziemy świadkami legnicko-wrocławskiej rywalizacji.

Juniorzy młodsi Siódemki Huras Legnica zagrają w hali OSiR przy ul. Lotniczej ze Śląskiem Forza Akademia Wrocław. Początek meczu o godz. 18.00. Wstęp wolny. Mecz ten nie ma już żadnego znaczenia dla układu ligowej tabeli. Mistrzem Dolnego Śląska zostało Zagłębie Lubin, a wicemistrzem Siódemka Huras. Na najniższym stopniu podium sezon zakończył Moto-Jelcz Oława.

Zespół trenera Tomasza Górecznego może już spokojnie szykować się do rywalizacji w Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych. DZPR poinformował bowiem, że nie będą rozgrywane baraże w związku z rezygnacją z udziału w nich potencjalnych przeciwników (Chrobry Głogów, Zagłębie II Lubin).

TABELA DOLNOŚLĄSKIEJ LIGI JUNIORÓW MŁODSZYCH

Młodzicy Siódemki Huras już wcześniej zapewnili sobie tytuł mistrza województwa i awans do 1/16 finału Pucharu Polski ZPRP. W środę (godz. 18.00) na zakończenie sezonu ligowego zmierzą się we Wrocławiu ze Śląskiem.

TABELA DOLNOŚLĄSKIEJ LIGI MŁODZIKÓW