Aktualności

Najnowsze informacje z klubu

Młodzicy Siódemki Huras w złocie. Nasza drużyna wygrała wszystkie mecze!

Na zakończenie sezonu Dolnośląskiej Ligi Młodzików Siódemka Huras Legnica wygrała na wyjeździe ze Śląskiem Wrocław 31:24. Tuż po meczu nasza drużyna odebrała złote medale za tytuł mistrza województwa z rąk Andrzeja Mikołajczaka, prezesa Dolnośląskiego Związku Piłki Ręcznej.

Powiedzieć, że drużyna trenera Zygmunta Woźniczki była najlepsza w lidze młodzików to za mało. Ona tę ligę rozniosła, przejechała się po niej jak walec! Bilans naszych młodzików jest imponujący: 20 meczów – 20 zwycięstw.

– To bardzo mocna drużyna, która na szczeblu wojewódzkim nie miała tak naprawdę z kim rywalizować. Nieprzypadkowo aż ośmiu jej zawodników występuje w reprezentacji Dolnego Śląska na olimpiadzie młodzieży. Bardzo liczymy, że Siódemka zdobędzie medal w mistrzostwach kraju młodzików – chwali naszą drużynę prezes DZPR Andrzej Mikołajczak.

Trener Zygmunt Woźniczka może teraz spokojnie przygotowywać swój zespół do rozgrywek centralnych. Siódemka Huras rozpocznie je od występu w kwietniowym turnieju 1/16 finału Pucharu Polski ZPRP, którego gospodarzem będzie Opole.

Śląsk Wrocław – Siódemka Huras Legnica 24:31 (11:13)

Siódemka: Zemła, Zawierucha, Ti. Taiwo, Krzywicki, – Kiedrzyński 2, Mieleszczenko 1, Skiba 10, Stefaniak, A. Taiwo 2, K. Bielewicz, Świechowski 5, Witkowski 3, Maciejewski 6, B. Bielewicz 1, Kruszelnicki 1.

DOLNOŚLĄSKA LIGA MŁODZIKÓW – TABELA KOŃCOWA