Aktualności

Najnowsze informacje z klubu

Chłopcy Siódemki Huras rozpoczynają walkę w grupie finałowej

W niedzielę 3 kwietnia rusza decydująca batalia o medale mistrzostw Dolnego Śląska w najmłodszej kategorii wiekowej. Chłopcy Siódemki Huras Legnica zmierzą się w hali Zespołu Szkół Integracyjnych przy ul. Wierzyńskiego z GOKiS-em Kąty Wrocławskie i ŚKPR II Świdnica.

W grupie finałowej Dolnośląskiej Ligi Chłopców rywalizować będzie sześć najlepszych drużyn w województwie. Przypomnijmy, że Siódemka Huras Legnica awans do niej wywalczyła z 2. miejsca w grupie A, ustępując jedynie GOKiS-owi Kąty Wrocławskie.

W niedzielę (3 kwietnia) Siódemka będzie gospodarzem pierwszego ligowego turnieju grupy finałowej. O godz. 10.00 podopieczni trenera Tomasza Szporki zmierzą się z GOKiS-em Kąty Wrocławskie, natomiast o godz. 12.30 z ŚKPR II Świdnica. O godz. 10.50 ŚKPR I zagra z ŚKPR II, a godz. 11.40 GOKiS z ŚKPR I. Mecze zostaną rozegrane w hali przy ul. Wierzyńskiego na legnickich Piekarach.

W grupie finałowej rywalizacja rozpocznie się od nowa, bez zaliczenia punktów z grup eliminacyjnych. Każdy zagra z każdym – mecz i rewanż.

Wstęp na niedzielne mecze w hali przy ul. Wierzyńskiego wolny. Zapraszamy!