Aktualności

Najnowsze informacje z klubu

Trudny wyjazd rezerw do Wolsztyna. Rywal to wicelider tabeli II ligi

Siódemka Miedź Huras II Legnica zmierzy się na wyjeździe z Wolsztyniakiem Wolsztyn w ramach 19. kolejki grupy 1 II ligi. Mecz w sobotę o godz. 17.00. Transmisja LIVE na fanpage’u gospodarzy.

Wolsztyniak to aktualny wicelider tabeli. Wolsztynianie, którzy w tym sezonie celują w awans do I ligi, zgromadzili już 44 punkty. W tabeli ustępują co prawda Żagwi Dzierżoniów (46 pkt.), ale w zapasie mają do rezegrania jeszcze mecz zaległy. To wskazuje na to, że faworytem sobotniego meczu będą znacznie bardziej doświadczeni i wyżej notowani w ligowej stawce gospodarze.

Warto jednak pamiętać, że nasza młoda drużyna w tym sezonie sprawiła już kilka niespodzianek. Choćby w pierwszej rundzie w listopadowym meczu z Wolsztyniakiem w Legnicy. Przypomnijmy, że wówczas Siódemka po bardzo dobrym meczu wygrała z oponentem z województwa wielkopolskiego 38:34.

19. kolejka II ligi: Wolsztyniak Wolsztyn – Siódemka Miedź Huras II Legnica, sobota (2 kwietnia), godz. 17.00, Transmisja na Facebooku gospodarzy – TUTAJ.

TABELA II LIGI

FOT. Robert Krukiewicz