Aktualności

Najnowsze informacje z klubu

Rezerwy Siódemki Huras podejmą w niedzielę czołową ekipę II ligi

Po świątecznej przerwie wracają rozgrywki II ligi. Nasza druga drużyna zaprezentuje się przed własną publiczością. W niedzielę (24 kwietnia) podopieczni trenera Piotra Będzikowskiego zagrają ze Spartakusem Buk. Mecz w hali OSiR przy ul. Lotniczej 52 o godz. 15.00.

Spartakus Buk to jedna z najlepszych drużyn w południowo-zachodniej grupie II ligi. Dobra postawa w rundzie rewanżowej wywindowała ekipę z województwa wielkopolskiego na trzecie miejsce w tabeli. Spartakus ustępuje w niej tylko walczącym o awans do I ligi – Wolsztyniakowi Wolsztyn oraz Żagwi Dzierżoniów.

W listopadowym meczu w Buku, nasza młoda drużyna wyraźnie przegrała 24:36. W najbliższą niedzielę (24 kwietnia) nadarzy się okazja do rewanżu. Do spotkania ze Spartakusem rezerwy Siódemki przystąpią podbudowane przedświątecznym zwycięstwem w zaległym meczu w Środzie Wielkopolskiej.

Zapraszamy w niedzielne popołudnie do hali przy Lotniczej! Wstęp wolny. Dla kibiców, którzy nie będą mogli naszej drużyny wspierać osobiście oraz dla fanów Spartakusa, mecz będziemy transmitować na klubowym Facebooku.

TABELA II LIGI

FOT. Robert Krukiewicz