Aktualności

Najnowsze informacje z klubu

Liga Centralna. Ostatni akord sezonu. Na mecz z KPR Legionowo za darmo!

Siódemka Miedź Huras Legnica zagra z KPR-em Legionowo w ramach 26. kolejki Ligi Centralnej. Mecz w sobotę 21 maja o godz. 18.00 w hali OSiR przy ul. Lotniczej 52. Uwaga! WSTĘP WOLNY!

Przed ostatnią kolejką sezonu 2021/22 wszystkie najważniejsze rozstrzygnięcia w Lidze Centralnej już są znane. Pierwsze miejsce i awans do PGNiG Superligi zapewniła sobie Arged Ostrovia Ostrów Wielkopolski, natomiast do I Ligi Regionalnej spadły Siódemka Miedź Huras Legnica i MKS Grudziądz.

Sobotni mecz przy Lotniczej nie będzie jednak zupełnie pozbawiony stawki. KPR przyjedzie bowiem do Legnicy bronić 2. miejsca w tabeli. Siódemka zaś za wszelką cenę chce zakończyć sezon na 13. miejscu, by zostawić sobie furtkę na pozostanie w Lidze Centralnej w kontekście ewentualnych decyzji ZPRP dot. licencji na sezon 2022/23.

W pierwszej rundzie w Legionowie przegraliśmy z KPR-em wyraźnie, bo 26:33. W sobotę liczymy na rewanż. Wstęp na mecz jest wolny. Zapraszamy do hali przy Lotniczej. Bądźcie ósmym zawodnikiem Siódemki! Wspierajmy naszą drużynę w trudnych chwilach, a po meczu podziękujmy jej za walkę w sezonie 2021/22.

Transmisja LIVE z meczu – TUTAJ.

#GramydlaLegnicy #ÓsmyZawodnikSiódemki