Aktualności

Najnowsze informacje z klubu

Bramka Siódemki Miedź Huras zabezpieczona. Adrian Stachurski 2024!

Adrian Stachurski będzie występował w naszym zespole co najmniej do czerwca 2024 roku! 26-letni bramkarz właśnie podpisał aneks do kontraktu.

Przed rokiem Adrian Stachurski związał się z Siódemką Miedź Huras Legnica umową do czerwca 2023 r. Jako że bramkarz swoją sportową przyszłość wiąże z naszym klubem, to zdecydował się już teraz parafować umowę, która będzie obowiązywać na kolejny sezon 2023/24.

Adrian Stachurski jest wychowankiem Żagwi Dzierżoniów. Do naszego klubu trafił w 2013 r. jeszcze jako junior młodszy. W 2015 r. był jednym z kluczowych zawodników drużyny, która wywalczyła srebrny medal mistrzostw Polski juniorów – pierwszy w historii naszego klubu. Od kilku sezonów jest mocnym punktem naszej pierwszej drużyny.

Przypomnijmy, że przed kilkoma dniami umowę z naszym klubem przedłużył również Łukasz Mazur. W Siódemce zostaje też Michał Kapela (kontrakt do czerwca 2023). W sezonie 2022/23 obsada naszej bramki pozostanie więc bez zmian.

FOT. Bożena Ślepecka (e-legnickie.pl)