Aktualności

Najnowsze informacje z klubu

Wiktor Kochlewski i Jakub Nowakowski z dwuletnimi kontraktami!

Dwóch utalentowanych 19-latków dołączy do kadry pierwszego zespołu Siódemki Miedź Huras Legnica. Mowa o skrzydłowym Wiktorze Kochlewskim i rozgrywającym Jakubie Nowakowskim, którzy podpisali z naszym klubem dwuletnie umowy.

Leworęczny Wiktor Kochlewski jest wychowankiem Siódemki. W poprzednim sezonie był wyróżniającym się zawodnikiem naszej juniorskiej drużyny, z powodzeniem występował również w drugoligowych rezerwach. W rozgrywkach ligi wojewódzkiej juniorów zdobył 39 bramek, natomiast w 11 spotkaniach mistrzostw Polski – 30 bramek. Przypomnijmy, że nasi juniorzy dotarli do FINAL FOUR krajowego czempionatu w którym zajęli ostatecznie 4. miejsce.

Wiktor Kochlewski zebrał też doświadczenie w handballu seniorskim. W II lidze rozegrał 22 mecze w których zdobył 64 bramki. Dobrą postawą zapracował na swój pierwszy kontrakt. Młody skrzydłowy związał się z Siódemką dwuletnią umową.

Wiktor Kochlewski w meczu MP juniorów z Pałacem Młodzieży Tarnów

Na dwa lata z naszym klubem związał się również Jakub Nowakowski, który podobnie jak Kochlewski, skończył wiek juniorski. 19-letni rozgrywający do Siódemki trafił przed rokiem z Zagłębia Lubin. Poprzedni sezon jednak stracił jednak przez kontuzję i długą rekonwalescencję.

FOT. Arkadiusz Cymbalista/Robert Krukiewicz