Aktualności

Najnowsze informacje z klubu

Młodzicy Siódemki Huras zagrają o medal mistrzostw Polski na plaży w Lublińcu

Już w najbliższy weekend (16-17 lipca) w Lublińcu rozegrany zostanie finał Mistrzostw Polski Młodzików w Piłce Ręcznej Plażowej. W turnieju weźmie udział osiem drużyn, które przebrnęły rozgrywki wojewódzki i półfinały krajowego czempionatu.

Finaliści zostali podzieleni na dwie grupy eliminacyjne. Siódemka Huras Legnica trafiła do grupy A razem z Wybrzeżem Gdańsk, MKS-em Brodnica i Wolsztyniakiem wolsztyn. W grupie B zagrają: HC Husaria Lubliniec, SAS Gdańsk, Anilana Łódź i Opolska Akademia Piłki Ręcznej.

Mecze w grupach zaplanowano na sobotę. Po dwie najlepsze drużyny z grup zagrają w niedzielę o medale (półfinały, mecz o 3. miejsce i finał), pozostałe o miejsca 5-8.

Droga naszych młodzików o Lublińca wiodła przez Kąty Wrocławskie i Chrzanów. Siódemka Huras najpierw wywalczyła tytuł mistrza Dolnego Śląska, a następnie zajęła drugie miejsce w turnieju 1/2 finału mistrzostw Polski.

Uwaga! Wszystkie mecze turnieju finałowego w Lublińcu będzie można obejrzeć w internecie. Poniżej linki do transmisji LIVE.

SOBOTA: https://www.youtube.com/watch?v=L8Wj3NJ_9mQ

NIEDZIELA: https://www.youtube.com/watch?v=ynr8MriRZpo