Aktualności

Najnowsze informacje z klubu

Znamy plan przygotowań do sezonu – dwa turnieje i dwa sparingi

Przygotowania do sezonu 2022/23 rozpoczną się 8 sierpnia. Tego dnia nasza pierwszoligowa drużyna spotka się na pierwszych powakacyjnych urlopach zajęciach.

Nasza drużyna do sezonu przygotowywać się będzie w Legnicy. Zajęcia pod okiem trenera Tomasza Górecznego i trenera przygotowania fizycznego Damiana Dwojaka, odbywać się będą zarówno w hali OSiR przy Lotniczej, jak i siłowni oraz w terenie.

– W planie mamy dwa mecze sparingowe oraz cztery spotkania w ramach turniejów – łącznie przed sezonem ligowym, rozegramy sześć meczów – informuje Michał Zając, kierownik drużyny.

Pierwszy sparing Siódemka Miedź Huras rozegra 18 sierpnia z Borem Oborniki Śląskie. 27 sierpnia weźmie udział w turnieju w Kątach Wrocławskich, 3 września będzie gospodarzem Memoriału Zdzisława Woźniaka, a 9 września rozegra ostatni przed ligą mecz kontrolny.

Sezon rozpocznie się prawdopodobnie 17-18 września. ZPRP do tej pory nie opublikował w tej sprawie komunikatu. Wciąż nie znamy też składu grup I ligi i terminarza.

PLAN PRZYGOTOWAŃ DO SEZONU

• 18 sierpnia – sparing z Borem Oborniki Śląskie (w Obornikach).

• 27 sierpnia – turniej w Kątach Wrocławskich (GOKiS Kąty Wr., TJ Hazena Nachod, MKS Wieluń, Siódemka Miedź Huras Legnica).

• 3 września – IV Memoriał Zdzisława Woźniaka w Legnicy (Śląsk Wrocław, Zagłębie Sosnowiec, AZS Zielona Góra, Siódemka Miedź Huras Legnica).

• 9 września – sparing (rywal i miejsce w trakcie ustalania)