Aktualności

Najnowsze informacje z klubu

IV Memoriał Zdzisława Woźniaka już 3 września – z kim zagramy?

Czwarta edycja Memoriału Zdzisława Woźniaka organizowana przez MSPR Siódemka odbędzie się w sobotę 3 września br. Jednodniowy turniej zostanie rozegrany w hali OSiR przy ul. Lotniczej.

Memoriał Zdzisława Woźniaka już tradycyjnie będzie przedsmakiem ligowego sezonu. Podobnie, jak w poprzednich latach, obsada turnieju będzie bardzo mocna. Z kim więc przyjdzie mierzyć się Siódemce Miedź Huras?

• Śląsk Wrocław – 8. zespół Ligi Centralnej w poprzednim sezonie. Latem doszło w nim do sporych zmian. Drużyna została poważnie wzmocniona. Śląsk pozyskał m.in. Kacpra Bogudzińskiego (Siódemka), Krzysztofa Gądka (Wybrzeże Gdańsk), Szymona Famulskiego i Jarosława Cepielika (MKS Wieluń) i Bartosza Markiewicza (GOKiS Kąty Wr.). We Wrocławiu nie ukrywają, że w nowej kampanii celują w czołowe lokaty w Lidze Centralnej.

• Zagłębie Sosnowiec – kolejny przedstawiciel Ligi Centralnej. W pierwszym jej sezonie Zagłębie zajęło 9. miejsce. Zespół trenera Grzegorza Mentela to solidny średniak drugiego poziomu rozgrywkowego. Letnie ruchy transferowe świadczą tym, że w Sosnowcu podobnie, jak we Wrocławiu, ambicje w nowym sezonie będą znacznie większe.

• AZS Zielona Góra – etatowy pierwszoligowiec. Sezon 2021/22 był dla „Akademików” najlepszym od lat. AZS zajął bowiem w tabeli grupy B I ligi – 5. miejsce.

W dwóch z trzech dotychczasowych edycji memoriału triumfowała Siódemka Miedź Huras. Nasza drużyna była najlepsza w 2019 i 2021 roku. W 2020 r. zwyciężyło Zagłębie Lubin.