Aktualności

Najnowsze informacje z klubu

Młodzicy Siódemki na podium turnieju Wrocław Handball Cup 2022

Siódemka Huras Legnica zajęła 3. miejsce w kategorii U14 w międzynarodowym turnieju Wrocław Handball Cup 2022. W pięciodniowych zawodach triumfowała reprezentacja województwa mazowieckiego.

W finale turnieju reprezentacja województwa mazowieckiego pokonała Duklę Praga. Natomiast w meczu o 3. miejsce Siódemka Huras okazała się lepsza od GKS-u Żukowo wygrywając 23:19.

Na drodze do finału naszej drużynie stanęła Dukla. Z Czechami przegraliśmy po zaciętym meczu 19:22. Warto dodać, że w grupie eliminacyjnej z ekipą ze stolicy Czech wygraliśmy. Podobnie zresztą, jak i z kadrą Mazowsza – była to jedyna porażka tej ekipy we wrocławskim turnieju.

W grupie eliminacyjnej młodzicy Siódemki Huras wygrali 38:21 ze Śląskiem Wrocław, 26:23 z Duklą Praga, 30:23 z GKS-em Żukowo, 25:19 z reprezentacją województwa mazowieckiego, 42:21 ze Slavią Pilzno i przegrali 24:28 z Samborem Tczew. Do ćwierćfinału nasza drużyna awansowała z 1. miejsca. W meczu o awans do TOP 4 Siódemka Huras rozbiła drugi zespół Dukli Praga 35:15.

Młodzicy Siódemki Huras we Wrocławiu