Aktualności

Najnowsze informacje z klubu

Nasi zawodnicy o meczu z Grunwaldem. „Pokazaliśmy charakter”

Po zwycięskim meczu z Grunwaldem Poznań ianugurującym sezon 2022/23 o komentarz poprosiliśmy Dominika Nowosielskiego i Michała Przybylaka.

DOMINIK NOWOSIELSKI: – Z mojej perspektywy wyglądało to tak, że wygraliśmy mecz dobrą gra w obronie i skuteczną kontrą. Pokazaliśmy dziś charakter. Był to zacięty mecz, ale w pewnym momencie odjechaliśmy rywalowi i dowieźliśmy korzystny wynik do końcowej syreny. Cieszy to, że odblokowaliśmy się na wyjeździe. Jestem przekonany, że wracamy na dobre tory. Jestem zadowolony ze swojego występu. Miałem problemy zdrowotne, walczyłem z urazem i czasem, ale zacisnąłem zęby, bo bardzo chciałem pomóc drużynie.

Michał Przybylak

MICHAŁ PRZYBYLAK: – Jak przystało na inaugurację sezonu był to bardzo nerwowy mecz. Tyle że wiedzieliśmy po co tu przyjechaliśmy. Naszym celem jest awans i będziemy konsekwentnie do niego dążyć. Wygraliśmy z Grunwaldem, bo tworzyliśmy na boisku zespół. Tego właśnie brakowało w poprzednim sezonie. Fajnie wygrać na wyjeździe, bo dawno tego nie smakowaliśmy. Mam nadzieję, że udany start jest zapowiedzią dobrego sezonu w naszym wykonaniu. Wiemy, o co gramy.

FOT. Bożena Ślepecka (e-legnickie.pl)