Aktualności

Najnowsze informacje z klubu

Sariv Technika Łączenia na dłużej z Siódemką Miedź Huras Legnica!

Firma Sariv Technika Łączenia przedłużyła umowę sponsorską z MSPR Siódemka Legnica o kolejny rok. Renomowany dystrybutor elementów złącznych i połączeń śrubowych oraz lider w zakresie technologii łączenia współpracuje z naszym klubem już od kilku lat.

Nową umowę sponsorską, w czwartek 13 października br., parafowali dyrektor Sariv sp. z o.o. Tomasz Gargaś oraz Zygmunt Woźniczka, dyrektor MSPR Siódemka Legnica.

SARIV – FIRMA SPOŁECZNIE ODPOWIEDZIALNA

Z Siódemką oraz firmą Huras jesteśmy od dawna i bardzo tę współpracę sobie cenimy. Jesteśmy przekonani, że nasze wsparcie przyczyni się do sukcesów sportowych: awansu pierwszego zespołu do Ligi Centralnej oraz kolejnych medali w rozgrywkach młodzieżowych – mówi dyrektor Tomasz Gargaś.

– Sariv to jeden z naszych najwierniejszych partnerów. To firma, która społeczną odpowiedzialność biznesu ma w swoim DNA. Cieszymy się, że jej zaangażowanie w legnicką piłkę ręczną z roku na rok jest coraz mocniejsze – mówi dyrektor MSPR Siódemka Legnica, Zygmunt Woźniczka.

Banery reklamowe oraz materiały promocyjne spółki Sariv kibice doskonale znają już z hali przy ul. Lotniczej, a także naszych klubowych mediów. W najbliższym czasie udział tej firmy w życiu Siódemki będzie jeszcze mocniej akcentowany.

O FIRMIE SARIV TECHNIKA ŁĄCZENIA

Sariv sp. z o.o. zajmuje się produkcją i dystrybucją szerokiej gamy elementów złącznych oraz narzędzi. Na polskim rynku jest obecna już ponad 20, a w Europie 30 lat. Oferuje profesjonalne doradztwo w zakresie elementów złącznych do blach, tworzyw i innych materiałów. Posiada własne oddziały produkcyjne w Czechach oraz we Włoszech.

Oferujemy kompleksowe zarządzanie magazynem elementów złącznych u klientów. Obsługujemy wielu kontrahentów w branży energetycznej, kolejowej, producentów maszyn i urządzeń oraz w sektorze automotive. Dla urządzeń które dystrybuujemy jak nitownice, zgrzewarki do trzpieni, prasy do elementów wciskanych zapewniamy własny serwis – wyjaśnia dyrektor Tomasz Gargaś.

Swoje produkty Sariv eksportuje m.in. do Ukrainy, Białorusi, Litwy, Łotwy, Estonii, Rumunii i Bułgarii.

Siedziba spółki mieści się w Legnicy przy ul. Chocianowskiej 6. Szczegółowe informacje nt. oferty i katalogu produktów znajdziecie na stronie: sariv.pl.