Aktualności

Najnowsze informacje z klubu

Rezerwy jadą do Włoszakowic, juniorzy młodsi zagrają w Henrykówce

I liga w ten weekend pauzuje, ale emocji związanych z występami drużyn Siódemki Miedź Huras nie zabraknie. Zapraszamy na niedzielny mecz naszych juniorów młodszych ze Śląskiem Forza Akademia Wrocław!

Juniorzy młodsi Siódemki Huras prowadzeni przez trenera Adama Skrabanię świetnie rozpoczęli sezon. Na inaugurację wygrali w Głogowie z Chrobrym, a przed tygodniem pokonali UKS Dziewiątka Legnica. Teraz staną przed szansą na trzecie zwycięstwo. W niedzielę (16 października) o godz. 10.00 w hali ZSTiO przy ul. Złotoryjskiej Siódemka Huras zmierzy się ze Śląskiem Forza Akademia Wrocław. Wstęp wolny!

TABELA DOLNOŚLĄSKIEJ LIGI JUNIORÓW MŁODSZYCH

Również w niedzielę, swój mecz rozegrają drugoligowe rezerwy Siódemki Miedź Huras. Podopieczni trenera Piotra Będzikowskiego w ramach 5. kolejki zmierzą się na wyjeździe z SPR-em Włoszakowice. Beniaminek z powiatu leszczyńskiego spisuje się póki co, bardzo solidnie. W czterech seriach spotkań uzbierał już 5 punktów i w tabeli grupy B zajmuje 5. miejsce. Nasz zespół jest 6. z dorobkiem 4 punktów (wygrana z SPR Oleśnica i przegrana po karnych z Żagwią Dzierżoniów).

TABELA II LIGI – GRUPA B