Juniorzy młodsi nie zwalniają tempa. Trzeci mecz – trzecie zwycięstwo!

Siódemka Huras Legnica wygrała 37:26 ze Śląskiem Forza Akademia Wrocław w meczu 3. Kolejki Dolnośląskiej Ligi Juniorów Młodszych. Drużyna trenera Adama Skrabani wspólnie z Zagłębiem I Lubin przewodzi w tabeli!

Zwycięstwo naszego zespołu było jak najbardziej zasłużone. Trzeba jednak zaznaczyć, że choć końcowy rezultat sugeruje łatwą wygraną, to jednak wcale tak nie było. Podopieczni trenera Adama Skrabani na komplet punktów musieli solidnie popracować.

Mimo dobrego początku rozgrywanego w hali przy ul. Złotoryjskiej meczu, pod koniec pierwszej połowy Siódemka Huras przegrywała jedną bramką, a na przerwę schodziła z remisem. Rozmowa w przerwie na szczęście pomogła, bo w drugiej połowie nasza gra wróciła na właściwe tory. Przełożyło się to na wypracowanie bezpiecznej przewagi, a w końcowej fazie spotkania ozdobienie wyniku, który w 60 min. na tablicy wyglądał imponująco.

Siódemka Huras po trzech seriach spotkań ma 9 punktów i 2. miejsce w ligowej tabeli. Ustępuje tylko gorszym bilansem bramek Zagłębiu I Lubin.

SIÓDEMKA HURAS LEGNICA – ŚLĄSK FORZA AKADEMIA WROCŁAW 37:26 (14:14)

SIÓDEMKA: Zawierucha, Krzywicki – Kiedrzyński 2, Mieleszczenko 1, Stefaniak, Kałka 8, Wita, Młyńczak, K. Bielewicz 1, Witkowski 5, Maciejewski 5, B. Bielewicz 1, Sinicki 14, Lambert.

PRZEBIEG MECZU: 2:2 (5), 5:3 (10), 10:5 (15), 11:9 (20), 12:13 (25), 14:14 (30), 19:15 (35), 21:17 (40), 23:19 (45), 26:21 (50), 32:23 (55), 37:26 (60).