Rezerwy Siódemki Miedź Huras bez punktów we Włoszakowicach

Siódemka Miedź Huras II Legnica doznała czwartej w tym sezonie porażki w rozgrywkach II ligi. Tym razem nasza drużyna uległa 25:29 na wyjeździe beniaminkowi, SPR-owi Włoszakowice.

SPR Włoszakowice – drużyna prowadzona przez trenera Ryszarda Kmiecika, kojarzonego głównie z wieloletnią pracą w Realu Astromal Leszno – po awansie do II ligi spisuje się bardzo przyzwoicie i w niedzielne popołudnie potwierdziła, że będzie się liczyć w walce o awans do grupy finałowej.

Mecz we Włoszakowicach był bardzo wyrównany. W pierwszej połowie wynik oscylował wokół remisu, choć nasz młody zespół w pewnym momencie wypracował już trzybramkową przewagę (9:6 w 22 min.). Ostatecznie po 30 min. mieliśmy remis 12:12.

Po przerwie do głosu doszli miejscowi, którzy długo utrzymywali przewagę 2-3 trafień. Ale w 49 min. podopieczni trenera Piotra Będzikowskiego zdołali doprowadzić do remisu 22:22. Końcówkę lepiej rozegrał jednak beniaminek i to on cieszył się z kompletu punktów.

Następny mecz rezerwy Siódemki Miedź Huras również rozegrają na wyjeździe. W najbliższą sobotę poszukają punktów w starciu z Moto-Jelczem Oława.

SPR WŁOSZAKOWICE – SIÓDEMKA MIEDŹ HURAS II LEGNICA 29:25 (12:12)

SPR: Urbaniak, Stachurski – D. Przydróżny, Mejza 2, B. Przydróżny 2, Ławecki, Apolinarski 4, Tyczyński 4, Kosicki 4, Grys, Budner 7, Grzesiecki, Kołodziejczyk 5. Karne: 3/2. Kary: 12 min.

SIÓDEMKA: Socha, Tabisz – Kochlewski 7, A. Szporko, Klimaszewski 3, Kosiorowski, Śliwiński, Dec 5, Wołowiec 1, Ł. Szporko 5, Niziołek 2, Łukawski 1, Zapert 1. Karne: 1/1. Kary: 12 min.

PRZEBIEG MECZU: 1:1 (5), 3:3 (10), 5:6 (15), 6:8 (20), 8:9 (25), 12:12 (30), 16:13 (35), 19:15 (40), 21:19 (45), 22:22 (50), 25:22 (55), 29:25 (60).