Aktualności

Najnowsze informacje z klubu

Juniorzy grają z Zagłębiem I Lubin. Młodzicy jadą do Dzierżoniowa

W czwartek czekają nas emocje związane z ligowymi występami naszych drużyn młodzieżowych. Bardzo ważny mecz czeka juniorów Siódemki Huras, którzy zmierzą się z SMS Zagłębie I Lubin. Z kolei młodzicy zagrają na wyjeździe z Żagwią Dzierżoniów.

Z Dolnośląskiej Ligi Juniorów wycofała się Żagiew Dzierżoniów, tym samym rywalizują w niej już tylko cztery drużyny – dwie ekipy Zagłębia Lubin, Chrobry Głogów oraz Siódemka Huras Legnica. To oznacza, że każdy mecz ma ogromne znaczenie, bo margines błędu jest znikomy. Na krótkim dystansie trudno odrobić straty, a nasza drużyna już je ma – przed tygodniem doznała bowiem niespodziewanej porażki z Zagłębiem II. Środowy mecz z Zagłębiem I ma więc duży ciężar gatunkowy w kontekście walki o tytuł mistrzowski i bezpośredni awans do 1/16 finału mistrzostw Polski.

Mecz Siódemka Huras Legnica – SMS Zagłębie I Lubin w czwartek 20 października o godz. 16.00 w hali OSiR przy ul. Lotniczej. Wstęp wolny.

TABELA DOLNOŚLĄSKIEJ LIGI JUNIORÓW

Tego samego dnia ligowy mecz rozegrają również młodzicy Siódemki Huras. Podopieczni trenera Zygmunta Woźniczki zmierzą się w Dzierżoniowie z tamtejszą Żagwią (godz. 18.00). Nasz zespół po czterech kolejkach Dolnośląskiej Ligi Młodzików jest wiceliderem (trzy wygrane, jedna porażka) ustępując jedynie ŚKPR-owi Świdnica.

TABELA DOLNOŚLĄSKIEJ LIGI MŁODZIKÓW