Udany weekend młodzieży. Zwycięstwa w Oławie, Lubinie i Dzierżoniowie!

W sobotę i niedzielę o ligowe punkty na wyjazdach grali juniorzy młodsi i chłopcy. W II lidze mecz rozegrały również rezerwy. Wszystkie drużyny Siódemki wróciły do Legnicy z kompletem punktów! Brawo!

● Drugie w tym sezonie zwycięstwo odniosła druga drużyna Siódemki Miedź Huras. Rezerwy prowadzone przez trenera Piotra Będzikowskiego wygrały po zaciętym meczu z Moto-Jelczem Oława 29:28. Wygrana to o tyle cenniejsza, bo nasz zespół pojechał na mecz w zaledwie dziewięcioosobowym składzie. Praktycznie przez całe spotkania Siódemka goniła wynik, a komplet punktów zapewniła sobie w końcowych minutach.

MOTO-JELCZ OŁAWA – SIÓDEMKA MIEDŹ HURAS II LEGNICA 28:29

TABELA II LIGI

● Nie zatrzymują się nasi juniorzy młodsi. Podopieczni trenera Adama Skrabani wygrali czwarty mecz i z kompletem punktów zajmują w tabeli drugie miejsce. Niedzielny mecz w Lubinie mieli pod kontrolą, już przed przerwą uciekając gospodarzom na dystans siedmiu bramek. Ostatecznie Siódemka wygrała z Zagłębiem II 27:24 i może spokojnie przygotowywać się do następnych ligowych konfrontacji.

SMS ZAGŁĘBIE II LUBIN – SIÓDEMKA HURAS LEGNICA 24:27 (9:16)

SIÓDEMKA: Zawierucha, Krzywicki – Sinicki 8 (2), Kałka 7, Bielewicz 5, Witkowski 4, Maciejewski 1, Martka 1, Stefaniak 1, Lambert. Karne: 2/2. Kary: 4 min.

TABELA DOLNOŚLĄSKIEJ LIGI JUNIORÓW MŁODSZYCH

● Po porażce z Chrobrym Żórawina na inaugurację rozgrywek nasi chłopcy pojechali do Dzierżoniowa z mocnym postanowieniem wywalczenia pierwszego zwycięstwa. I zadanie wykonali. Mecz z Żagwią okazał się łatwiejszy niż przypuszczaliśmy. Podopieczni trenera Tomasza Szporki wygrali różnicą 30 bramek!

ŻAGIEW DZIERŻONIÓW – SIÓDEMKA HURAS LEGNICA 9:29 (2:16)

SIÓDEMKA: Teo. Taiwo. M. Jopkiewicz – Stanio 2, Król 1, Surel 2, Zemła 1, Krzywicki 1, Cirka 3, Werner 4, Godlewski 1, Olszowy 2, Dworak 2, Oleksiak 2, Makar 8. Karne: 1/0. Kary: 2 min.

PRZEBIEG MECZU: 1:2 (5), 1:6 (10), 1:11 (15), 2:16 (20), 4:18 (25), 6:22 (30), 9:26 (35), 9:29 (40).