Najnowsze informacje z klubu

Młodzicy górą w derbach Legnicy! Piąte zwycięstwo juniorów młodszych

Udany weekend w wykonaniu naszej młodzieży. Kolejne ligowe mecze wygrali młodzicy oraz juniorzy młodsi Siódemki Huras. Podopieczni trenera Zygmunta Woźniczki i Adama Skrabani solidarnie zwyciężyli w okazałych rozmiarach.

Derby Legnicy w kategorii młodzików rozegrane zostały w sobotę, w „Henrykówce”. Było to jednostronne widowisko, w którym na parkiecie niepodzielnie rządziła Siódemka. Warto odnotować świetną dyspozycję strzelecką Dawida Kiedrzyńskiego i Aleksa Kruszelnickiego. Razem zdobyli oni 22 bramki, a więc ponad połowę dorobku całego naszego zespołu!

Młodzicy Siódemki Huras pozostają wiceliderem tabeli. Pierwsze miejsce zajmuje ŚPKR Świdnica.

SIÓDEMKA HURAS LEGNICA – EuCO UKS DZIEWIĄTKA LEGNICA 42:22 (23:9)

SIÓDEMKA: Zemła, Ti. Taiwo, Kucharski – Kiedrzyński 12, W. Będzikowski 1, Mieleszczenko 4, Grabowski, Kucharski, Wita 7, Młyńczak 3, B. Bielewicz 2, Wilczyński 3, A. Kruszelnicki 10, Tarnawski, Paterek, Zieliński. Karne: 5/3. Kary: 0 min.

PRZEBIEG MECZU: 6:2 (5), 10:5 (10), 13:7 (15), 17:8 (20), 23:9 (25), 28:10 (30), 34:14 (35), 37:19 (40), 40:21 (45), 42:22 (50).

TABELA DOLNOŚLĄSKIEJ LIGI MŁODZIKÓW

Trwa zwycięska seria juniorów młodszych Siódemki Huras! W niedzielę podopieczni trenera Adama Skrabani odnieśli kolejne, piąte zwycięstwo. Rywale ze Świdnicy nie mieli w „Henrykówce” wiele do powiedzenia. Nasza drużyna wygrała bardzo wysoko, mecz w zasadzie zamykając już przed przerwą.

W listopadzie przed naszą drużyną bardzo ważne mecze w kontekście walki o medale mistrzostw województwa – z liderem Zagłębiem Lubin oraz trzecim w tabeli Śląskiem Wrocław.

SIÓDEMKA HURAS LEGNICA – ŚKPR ŚWIDNICA 38:20 (19:9)

SIÓDEMKA: Zawierucha, Krzywicki – Kiedrzyński 5, Mieleszczenko 1, Stefaniak 2, Kałka 5, Wita 1, Młyńczak 1, K. Bielewicz 1, Witkowski 5, Maciejewski 5, B. Bielewicz, Sinicki 7, Lambert 2, Martka 3. Karne: 7/5. Kary: 4 min.

PRZEBIEG MECZU: 4:2 (5), 7:3 (10), 11:5 (15), 14:7 (20), 17:8 (25), 19:9 (30), 21:11 (35), 25:13 (40), 26:14 (45), 28:16 (50), 33:17 (55), 38:20 (60).